İzmir Oto Çekici

1.343
İzmir Oto Çekici

İzmir Oto Çekici

Oto çekiciler günlük yaşantımızda kullandığımız otomobillerimiz için bir kurtarıcı görevi görmektedir. Herhangibir kazaya karışma durumunda, veya aracımızın arızaları yüzünden yolda kalma durumunda izmir oto çekici firmamız siz değerli tüketicilerimiz için haftanın 7 günü 24 saat profesyonel araçlarımız ile sizlerin hizmetindedir.

İzmir Çekici

İzmirde kurulmuş ve faaliyetine devam eden izmir çekici firmamız izmirin toplam 30 ilçesine yolyardım çekici hizmeti vermektedir. Gerekli olması durumunda akü takviye oto lastik yol yardım gibi hizmetleride sağlamaktadır. Örneğin izmirde gecenin bir yarısı yolda aracınız arıza yaptı ne yapacağınızı bilmiyorsanız bizlere iletişimiz numaramızdan ulaşabilirsiniz, şöför arkadaşımıza 7/24 çekici whatsapp hattımızdan konum atabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmak için aracımız yola çıkarak yanınıza gelip sorununuza çözüm üretecektir.

İzmir Oto Kurtarma

İzmir oto kurtarma araçlarınızı güvenle istediğiniz konuma götürürken, sizde konforlu araçlarımızda arkanıza yaslanıp güvenle gitmek istediğiniz adrese yola çıkarsınız. İzmir Çekici ücretleri konusunda sabit bir fiyatlama mevcut değildir, aracınızın ağırlığına durumuna ve gidilecek olan km ye göre belirlenmektedir.

İzmir Oto Kurtarıcı

Biz izmir oto çekici firması olarak izmir içinde en iyi en uygun fiyatı vermek için siz değerleri müşterilerimiz için çaba sarfetmekteyiz. Hergün teknolojik gelişmelere açık olarak kendimizi yenilemekte olan bir firmayız. İzmire yakın semtlerden biri olan aliağa çekici hizmetide vermekteyiz.

İzmir Oto Çekici Telefonu

İzmir oto çekici firması sizlere bir telefon kadar uzakta sabah, akşam gece, gündüz, hiç çekinmeden soru sormak için dahi olsa bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Oto Çekici Numarası

Çekici firmamızı müşteri yorumlarımızdan, facebook, instgram, twitter, telegram adreslerimizden takip etmeyi unutmayın.

İzmir Oto Çekici Telefonu Nedir?

Hemen çekici çağırmak için bizlere 0530 109 0535 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

En Yakın İzmir Oto Çekici Yanımıza Ne zaman Ulaşır?

Bizlere ulaşım sağladıktan sonra mümkün olduğunca en kısa zamanda trafik ve saat yoğunluğuna göre sizlerin yanında olacaktır, bu süre ortalama ilçeler arası minimum 30 dakikadır. Aracımız sizlere ile yapılan görüşme sonunda yola çıkmaktadır.

İzmir Çekici Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılıyor?

Fiyat hesaplaması aracınızın durumu, ağırlığı ve gideceği mesafeye göre belirlenmektedir. İzmir çekici firmamız mümkün olduğunca fiyatlandırmaları en uygun şekilde sizlere belirtir.