Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İzmir Oto Çekici

İzmir Oto Çekici Firması olarak oto çekici hizmetlerimizi farklı birçok ilçede, gelişmiş teknolojiye sahip son model araçlarımızla vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini merkeze koyan ilke ve politikalarımız sayesinde, her türlü taşıtı sorunsuz bir biçimde taşımak bizim işimiz. Gerek marka ve model gerekse boyut ve ağırlık fark etmeden; yolda kalmış, taşınması gereken tüm taşıtlara başarılı bir şekilde yardım hizmetini sağlamaktayız.

Tek bir ilçe sınırlı olmayan hizmetlerimiz oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Aliağa, Menemen, Foça, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca, Kemalpaşa, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla, Çeşme, Seferihisar, Özdere, Torbalı ve Menderes gibi büyük ilçelerde tek bir telefon ile hemen araç oto yardım ve çekme işlemlerini yapmaktayız. Modern ve sorunsuz araçlarımız, beklentileri sonuna kadar karşılamaktadır.

Neden Biz?
  • 20 yıldan fazla tecrübemiz var
  • 30 dakika içerisinde geliyoruz!
  • Uygun Fiyat ile otomobil çekiyoruz!
  • Profesyonel olarak çalışıyoruz!
  • Haftanın 7 günü günde 24 saat durmaksızın çalışıyoruz!

İzmir içerisinde 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Oto kurtarıcı olarak hızlı bir şekilde gelip uygun fiyata otomobilinizi kurtarıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz
Size Nasıl Ulaşabilirim?

Çekici ihtiyacı olan müşterilerimiz, çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak cep telefonu numaralarımız üzerinden bize hemen ulaşabilirler. Aramalarınıza anında yanıt verilir ve çekici, ifade ettiğiniz adrese en kısa süre içerisinde yollanır.

Ne Kadar Sürede Aracın Bulunduğu Yere Geliyorsunuz?

Aracınızın yol yardımına ihtiyacı olduğu zaman, en kısa zaman dilimi içerisinde kalmış olduğunuz lokasyona gelmekteyiz.

WhatsApp Üzerinden Hemen Konum Gönderin!

Whatsapp numaramızdan hemen konum göndermek için tıklayın!

Firmamız internet sitesini ziyaret ederek siz de İzmir oto kurtarıcı hizmetimize ulaşmak üzere iletişim bilgilerimizi elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden otomobilinizde herhangi bir şekilde triger kayışı kopması ya da herhangi başka bir sebepten ötürü motorunuzda bir arıza oluşması durumunda ekiplerimiz direkt olarak aracınızı çekecek ve tamircinize ulaşımı sağlayacaktır. Hizmetimiz oldukça ekonomik fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır. Bu alanda sahip olduğumuz deneyim sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti memnuniyet garantisi ile sunabilmekteyiz. Siz de hizmetlerimizden haftanın yedi günü ve günün her saati faydalanabilir, otomobillerinizde oluşabilecek acil durumlar karşısında çekinmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İlgili ekiplerimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde verdiğiniz adrese ulaşacak ve otomobilinize gerekli işlemleri uygulayacaktır.