Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Sıkça Sorulan Sorulara cevap bulabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmetlerinin Bedeli Ne Kadar?

Oto çekici hizmetlerimiz, belli bir fiyat üzerinden yapılır. Ancak meblağ farklılık göstermektedir. Hem yolda kalan aracın büyüklüğü hem de mesafe temel parametredir.

Hangi Model ve Marka Araçlara Hizmet Veriyorsunuz?

Firma olarak her türlü marka ve model araç için çekici hizmetlerini başarılı bir biçimde vermekteyiz. Buna özel olarak tasarlanmış çok sayıda taşıtımız söz konusudur. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlemler tamamlanır.

Motor Arızalarında Çekici Hizmetiniz Var mı?

Motor arızası yaşayan araçlar için çekici hizmetimiz vardır. Nedeni ne olursa olsun, yolda kalan ve tamir gerektiren taşıtlarınızı dikkatli bir şekilde çekicilerimize yükledikten sonra hareket etmekteyiz.

Hangi Saatlerde Çekici Hizmetini Veriyorsunuz?

Çekici hizmetlerimizde hiçbir saat sınırlaması söz konusu değildir. Günün her saatinde çalışıyoruz. Çok sayıda personelimizin olması sayesinde, vardiyalı bir sistem çerçevesinde 24 saat süreyle oto çekici ve oto yardım hizmetlerimizi vermekteyiz.

Lastik Patlama Durumlarında Hizmet Veriyor musunuz?

Lastik patlaması gibi çok sık bir şekilde ortaya çıkabilecek durumlarda çekici hizmetimiz vardır. Böyle anlarda sadece bir telefonla bizi arayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde aracımız, bulunduğunuz lokasyona gelecektir.

Hangi Durumlarda Çekici Hizmeti Veriyorsunuz?

Çekici hizmetlerimiz birçok farklı durumu kapsamaktadır. Lastiği patlayan sürücüler hızlı bir şekilde birden yardım isteyebilirler. Aracınızın belli nedenlerden dolayı taşınması gerektiğinde, bu işi güvenli bir biçimde yapmaktayız. Gerek tamir gerekse kaza anlarında çekici hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kullandığınız Çekiciler Modern mi?

Çekicilerimizin tümü son derece modern ve aynı zamanda en son teknolojiye sahip olan araçlardan oluşmaktadır. Herhangi bir sorun çıkması söz konusu değildir.

Aracımı Çekiciyle Her Yere Transfer Ediyor musunuz?

Araç yardımı isteyen müşterilerimize, talepleri doğrultusunda hizmet verirken, taşıtlarını her yere başarılı bir biçimde taşımaktayız. Sadece gidilecek olan lokasyonun ayrıntılı adres bilgilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

Büyük Araçlar İçin Çekiciler Var mı?

Hangi boyutta ve sınıfta olursa olsun, çekicilerimiz araçlarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Otobüs, kamyon veya bunun gibi büyük ebatlara sahip, yolda kalmış olan araçları sorunsuz bir biçimde taşıyoruz.

Personeliniz Deneyimli mi?

Çekici personelimiz hem deneyimli hem de yapmış olduğu işi seven, müşteri memnuniyetini merkeze koyan kişilerden oluşmaktadır. Bu konuda almış oldukları özel eğitim sayesinde araç çekme ve kurtarma işlemlerini hatasız bir biçimde tamamlarlar.

Ne Kadar Sürede Aracın Bulunduğu Yere Geliyorsunuz?

Aracınızın yol yardımına ihtiyacı olduğu zaman, en kısa zaman dilimi içerisinde kalmış olduğunuz lokasyona gelmekteyiz.

Hangi Günlerde Çekici Hizmetini Veriyorsunuz?

Firma olarak çekici hizmetimiz haftanın tüm günlerinde sorunsuz olarak verilmektedir. Gerek hafta içinde gerekse hafta sonunda arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Çekici Hizmetlerinde Güvenlik Prosedürleri Neler?

Çekici hizmetlerimiz, hem Türkiye hem de dünya standartlarında tanımlanmış olan kural ve prosedürlere göre yapılmaktadır. Aracınızın yüklenmesi sırasında taşıta en ufak bir zarar vermemek, sahip olduğumuz hizmet politikamızın temel ilkesidir.

Aracın Çekiciye Yükleme İşlemleri Ne Kadar Sürüyor?

Aracın çekiciye yüklenmesi çok uzun sürmez. Genel olarak dakikalar içerisinde süreç tamamlanmış olur. Taşıtın yolda kalmış olduğu yere gelen çekicimiz, güvenli şekilde yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Çekici ihtiyacı olan müşterilerimiz, çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak cep telefonu numaralarımız üzerinden bize hemen ulaşabilirler. Aramalarınıza anında yanıt verilir ve çekici, ifade ettiğiniz adrese en kısa süre içerisinde yollanır.